Złocenie

 

Oferujemy następujące rodzaje złocenia:

  1. Złocenie techniczne twarde – warstwa złota osadzana z kąpieli słabo-kwaśnej, powłoka utwardzana jonami żelaza. Technologia dedykowana do pokrywania wszelkiego typu styków elektrycznych i elementów przewodzących prąd, głównie w urządzeniach elektronicznych. Warstwa złota osadzana na podkładzie niklu lub srebra. Możliwość pokrywania elementów zarówno na zawieszkach jak i w urządzeniach obrotowych.
  2. Złocenie dekoracyjne – warstwa na podkładzie niklu, srebra lub osadzana bezpośrednia na podłożu elementu. Kolor złota żółty nasycony. Złoto utwardzone o większej odporności na ścieranie. Możliwość pokrywania elementów zarówno zawieszkach jak i w urządzeniach obrotowych.
  3. Złocenie elementów ze stali kwasoodpornej – kąpiel silnie kwaśna do osadzania warstwy złota bezpośrednio na elementach ze stali kwasoodpornej. Technologia stosowana do osadzania warstwy złota głównie w celach dekoracyjnych np. na sztućcach.
  4. Złocenie chemiczne na podkładzie niklu chemicznego – obwodów drukowanych i elementów dla których są podwyższone wymagania szczelności powłoki. Powłoka z czystego złota, bez dodatków wybłyszczających i utwardzający do zastosowań technicznych.
  5. Złocenie złączy krawędziowych na obwodach drukowanych.

Nie pokrywamy aluminium i stopów cynkowo-aluminiowych

Jakość usług w naszym zakładzie została potwierdzona certyfikatem ISO 9001. Po wykonanej usłudze niklowania chemicznego możemy, na życzenie klienta, wydać certyfikat grubości powłoki w postaci protokołu pomiarów powłoki na przyrządzie FISCHERSCOPE.

Usługi złocenia w naszym zakładzie są wyceniane indywidualnie i cena zależy od grubości powłoki, jakości podłoża i wielkości zamówienia. Aby poznać wycenę konkretnego towaru, prosimy o kontakt pod numerem tel. 22 729 88 45 lub e-mail: jan.soltysinski@gmail.com

złocenie
złocenie
złocenie
złocenie
złocenie
złocenie
złocenie
złocenie