Srebrzenie

 

Oferujemy powłokę z czystego srebra bez dodatków środków wybłyszczających. Pokrycie ma głównie przeznaczenie techniczne jako warstwa dobrze przewodząca na wszelkiego typu styki elektryczne i energetyczne. Powłoka jest matowa ale daje się bardzo łatwo polerować. Po spolerowaniu może również spełniać funkcję dekoracyjną i jej zaletą jest to, że wygląd jest identyczny jak czystego srebra. Powłoka ta daje się łatwo patynować co jest istotne w przypadku pokryć dekoracyjnych.

Ze względu na fakt, że powłoka nie zawiera dodatków wybłyszczających jest elastyczna i lepiej sprawuje się jako pokrycie styków pracujących pod dużym obciążeniem elektrycznym i przy częstym przełączaniu styków. Ma to szczególne znaczenie przy większej grubości powłoki rzędu 20-30 mikrometrów.

Oferujemy pokrycie na zawieszkach galwanicznych jak również i w urządzeniach obrotowych dla elementów drobnych elementów z miedzi i stopów miedzi.

Nie pokrywamy aluminium i stopów cynkowo-aluminiowych

Jakość usług w naszym zakładzie została potwierdzona certyfikatem ISO 9001. Po wykonanej usłudze niklowania chemicznego możemy, na życzenie klienta, wydać certyfikat grubości powłoki w postaci protokołu pomiarów powłoki na przyrządzie FISCHERSCOPE.

Usługi niklowania chemicznego w naszym zakładzie są wyceniane indywidualnie i cena zależy od grubości powłoki, jakości podłoża i wielkości zamówienia. Aby poznać wycenę konkretnego towaru, prosimy o kontakt pod numerem tel. 22 729 88 45 lub e-mail: jan.soltysinski@gmail.com

SrebrzenieSrebrzenieSrebrzenie