Cynkowanie galwaniczne

 

Zajmujemy się cynkowaniem różnego rodzaju elementów na zawieszkach. Po wykonaniu usługi na życzenie klienta wydajemy certyfikat grubości powłoki w postaci protokołu pomiarów grubości powłoki na przyrządzie Fischerscope.

Oferowana przez nas usługa to powłoka ochronna lub ochronno-dekoracyjna z kąpieli słabo-kwaśnej. Powłoka cynkowa jest cienka, w porównaniu do powłoki uzyskiwanej w technologii cynkowania ogniowego. Grubość powłoki jest rzędu od kilku do kilkunastu mikrometrów. Drobnokrystaliczna struktura powstająca w trakcie procesu nakładania powłoki powoduje, że jest ona szczelna i charakteryzuje się doskonałymi właściwościami antykorozyjnymi. Używa się jej zarówno w celach technicznych, antykorozyjnych jak i ochronno-dekoracyjnych.

Wykonujemy pasywację na kolor żółty tęczowy i biały, również bez zawartości chromu sześciowartościowego. Oferujemy cynkowanie z połyskiem na wszelkich elementach, które można wykonać na zawieszkach wannowych. Nie wykonujemy cynkowania drobnicy w bębnach.

Wycena każdego zlecenia przygotowywana jest indywidualnie i zależy m.in. od takich czynników, jak grubość powłoki, jakość podłoża, wielkość partii i innych. Konkretną wycenę, na podstawie przesłanych rysunków lub innych informacji, można uzyskać pod numerem tel. 22 729 88 45 lub adresem e-mail: jan.soltysinski@gmail.com.

Detale do cynkowania przyjmujemy bezpośrednio w zakładzie, w Nadarzynie lub przesłane za pośrednictwem firmy kurierskiej po wcześniejszym uzgodnieniu warunków wykonania zlecenia.

Cynkowanie galwaniczneCynkowanie galwaniczneCynkowanie galwaniczne